Květinové Kaskádové Konstrukce

Měníme Vaše okolí

 

Působíme na polském trhu již více než 18 let. Během této doby jsme dokončili již několik tisíc projektů – a to jak pro komerční tak i pro veřejné instituce. Každý z nich, nám umožnil rozvíjet náš potenciál,  kompetence a získávat nové zkušenosti.

Stejně důležité jako znalosti a mnoholeté zkušenosti, je pro nás způsob spolupráce se zákazníky. Nespoléháme se výhradně na jedné osvědčené a neměnné strategii. Nabízíme spolupráci a produkty, které jsou přizpůsobeny kazdému zákazníkovi individuálně , na základě důkladné analýzy jeho potřeb.

S Vaší podporou máme každodenně vliv na tvorbu městského veřejného prostoru, který je naším společným, ale taktéž individuálním světem. Několikaleté angažmá změnilo okolí, ve kterém dnes žijeme. Hluboce se však domníváme , že naše společné úsilí nás dovede ke krásnějšímu zítřku.

Dokonale si pamatuji tento rok…

1998 – Právě v tomto roce v pařížském předměstí Disneyland, mě zaujal nádherný pohled – celé náměstí zdobily vysoké pyramidy osázené květinami. Dodnes si pamatuji tuto krajinu, která se lišila od polských , šedých 90tých let. A tak se vzrodil jistý nápad… To je to,  co Polsku chybí! Tato myšlenka mě vedla celou cestu domů. O pomoc jsem požádal svého otce  – inženýra. Vyzbrojeni horlivostí a vizí změny našeho okolí, jsme v malé domácí dílně, přistoupili do práce…

1999 – Etapa zkoušek a chyb se protahovala do nekonečna. Prototypy nevypadaly působivě, ale po velkém úsilí se povedlo vytvořit první Květníkovou Kaskádni Konstrukci. Spolu s otcem jsme osázli první model H2400. To bylo něco!

2000 – Do nového tisíciletí jsem vstoupil plný optimismu a naděje. Začal jsem pacovat nad propagací naší vize, změny polských Měst. Až konečně přišel ten den – naše výrobky se rozhodli zakoupit města Wroclaw a  Duszników-Zdroj.

2002 – Z časem se ukázalo ,že dva modely je málo – každý zákazník má své individuální potřeby. Hovořil jsem, naslouchal jsem… A tak na základě získaných zkušeností, zdokonalování stávajicích produktů, byly přidány dva nové modely do nabídky  H750 i H1100.

2004 – 101… vždy jsem měl rád čísla – a toto bylo pro mě speciální . V červnu tohoto roku, spolu s týmem, skládající se ze 2 osob, jsme překročili 100-ku prodaných výrobků.

2007 – Spolu se vstupem  do Evropské Unie se otevřely nové příležitosti. V tomto roce jsme zrealizovali první projekt na území Německa.

2008 – 1001… když jedu po Polsku , stále častěji vidím naše produkty.  Není to tak dávno, kdy jsem snil vizi krásnějšího městského prostranství, dnes jsem svědkem změny. Prodali jsme již 1001 produktů a to je 1001 dobrých změn… Důkazy? Naše Kaskádové Květinové Věže získaly ocenění Zielony Laur na Mezinárodní Výstavě „Zieleń to Życie” a Zlatou Medaili za nejlepší výrobek na Mezinárodních Trzích v Poznani.

Roky jsem sledoval, co děláte…

 

2009 – Naše rodinné vazby , byly základem pro vytvoření rodinného podniku.  Spojení mládí  se zkušeností znamenaly počátek změn…

2010 – Zaměřil jsem se na nalezení týmu. Firma to  lidé – lidé to síla. Na výsledky nebylo třeba dlouho čekat. Naše výrobky se začaly dostávat do stále vzdálenějších zákoutí světa – vyhráli jsme m.j.  kontrakt v marocké Casablance.  Neustále pracujeme na nových produktech,  zavedli jsme do nabídky Kaskádový Květník na uliční lampu W600. Zároveň jsme dokončili projekt ulice Piotrkovská v  Lodzi, kde se „šestistovka” objevila na 150 sloupech městského osvětlení. V tomto roce jsme přidali do nabídky Komplexní Službu.

2011 – Dynamičtí a nadstandartní – tito lidé vytvořili zelenohorskou pobočku firmy. To je místo, kde bude naše kreativní srdce firmy – marketingové oddělení. V této době jsme se rozhodli otevřít kancelář v Německu.

2012 – Zaměřujeme se na vývoj, protože sortiment výrobků se neustále rozšiřuje – v tomto roce jsme nabídli zákazníkům H700 a „půlky”.

2014 – 5001 … již více než 70% polských měst využily námi nabízených řešení . Kaskádové Květinové Konstrukce se na vždy vepsaly do krainy naší země. Jsem hrdý na lidi, kteří společně se mnou zapracovali na tento úspěch!

2016 – V současné době, Terra je jednou z mnoha značek tvořících Terra Group . Nyní zaměstnává 30 osob a dodává výrobky do více než 500 míst Polska, Evropy a zbytku světě. A co je nejdůležitější, budeme pracovat v souladu se zásadami, které od založení firmy byly blízké mému Dědečkovi a Otci – citlivost k potřebám druhých , týmové dovednosti a především pocit jednoty a věrnosti . Přece jen jsme rodina!

.