jen vteřinku

Terra Group

Společně vytvoříme zítra krásnější

Terra Group

Městský nábytek

Pojďme společně uspořádat váš prostor! Vyberte si z široké nabídky řešení pro města - v kolekci Terra City najdete mimo jiné jedinečné lavičky, sedačky, stojany na kola. Podívejte se na nabídku francouzské značky Atech a dozvíte se více o použitých po celém světě, nádobách na květiny, miskách a věžích.
Kolekce městského nábytku charakterizovaného nejvyšší kvalitou zpracování, estetikou, originální formou a spolehlivostí. Jedná se o modulární prvky, které se přizpůsobují potřebám konkrétního prostoru a umožňují snadné a rychlé zavedení přírodních akcentů. Možnost volného skládání složek kolekce, jejich bohatá škála barev a odolnost proti jakékoli nehodnosti jsou nejdůležitějšími rozlišovacími znaky kolekce.
Francouzský výrobce květinových záhonů, květinových misek a mís se systémem dvojitého dna, který je evropským lídrem v tomto segmentu trhu. Tyto produkty jsou vynikajícími architektonickými nástroji, zvyšují úroveň pohodlí při vytváření městské květinové dekorace, jsou také skvělým způsobem, jak zlepšit image města.