jen vteřinku

Terra Group

Společně vytvoříme zítra krásnější

Terra Group

Vánoční a velikonoční dekorace

Váš prostor okouzlíme po celý rok, bez ohledu na příležitost. Vyberte si vánoční ozdoby - TerraChristmas s osvětlenými prvky, vánoční obaly na květinové věže, vánoční ozdoby XXL a mnohem, mnohem více! Podívejte se na nabídku TerraEaster a přiveďte do svého města velikonoční vajíčka XXL, prolamované dekorace a tradiční velikonoční zajíček, ale v trochu jiné verzi.
Kolekce vánočních ozdob navrhla efektivní uspořádání městského prostoru v zimním období. Tyto jedinečné prvky pomáhají vytvářet magickou a veselou atmosféru. Jsou také lepší alternativou pro přírodní smrky.


Terra Easter je široká kolekce funkčních velikonočních dekorací nejen pro města, ale i pro individuální použití. Jsou to výrobky nejvyšší kvality prolamované, nejen tradiční, ale také designové osvětlené doplňky pro uzavřené a otevřené prostory. Jsou ideálním doplňkem velikonočního aranžmá, ale také zajímavým prvkem pro vybavení interiéru, a to i mimo velikonoční období. Neomezený rozsah použití, atraktivní tvary, jedinečná hra světel zajišťuje úžasný vizuální efekt pro každý druh prostoru a pro každou příležitost.