Značky

V naše produktové řadě se nachází jediná v Polsku tak velká kolekce stylových, velkých květináčů. Kvůli množství materiálů, barev a forem je možné kreativně změnit každý prostor. Díky tomu, jak otevřená městská náměstí, tak interiéry získají moderní styl a charakter. Tento cenný přístroj umožňuje prolomit jednotvárnost a účinně pozvednout kvalitu místa, ve kterém se nachází.

Evropský výrobce kaskádových Květinových Konstrukci. Pro tyto produkty je příznačný inovační, chráněný patentním zákonem systém prstenů, ze kterých je postavená konstrukce. Díky tomuto řešení materiál rostliny má ideální podmínky pro rozvoj, dodatečně díky poschod’ové  konstrukci je to sevřený, květinový vizuální efekt.

Je to kolekce vánočních dekoraci, které umožňují účinnou a efektní organizaci městských prostorů během zimního obdodbí. Vytváří nevšední náladu, přivolává radostné vzpomínky, dokonalé napodobují živé vánoční stromky. Proč tedy neměli bychom dát takový dárek všem obyvatelům?

Terra Easter je bohatá sbírka funkčních vánočních ozdob pro města a pro soukromé použití. Jedná se o nejkvalitnější stinídlové a tradiční dekorace, stejně jako designové podsvětlené příslušenství pro uzavřené a otevřené prostory. Jsou perfektním doplňkem velikonoční aranžace, stejně jako zajímavou myšlenkou pro vybavení interiéru i mimo sváteční období. Nekonečná škála aplikací, atraktivní formy a jedinečná hra světla je zárukou zajímavého vizuálního efektu pro jakýkoli prostor a pro každou příležitost.